Paket Turlar

Pamukkale & Efes Turu (2 gün)

Türkiye’nin en büyük mineral spasına yolculuk.. Pamukkale adını sıcak kaplıca sularında bulunan kalsiyumun oluşturduğu baş döndürücü güzellikteki beyaz teras havuzlarından alır. Turumuz içinde ayrıca eski bir Roma şehri olan Hierapolis ve Aziz Paul’ün rotasının en önemli şehirlerinden Efes ziyaret edilir. (Ücrete akşam yemekleri, rehberlik ve klimalı otobüste seyahat dahildir.)

Kapadokya

Büyülü bir bölge olan Kapadokya Orta Anadolu’da yer alır ve çağlar boyunca yaşayanların düşmanlarından içinde saklandıkları, kubbeli ilginç yapı ve mağaralarıyla ün salmış bir yerdir. Kapadokya ayrıca erken dönem Hristiyanlar’dan kalan Göreme ve Zelve açık-hava kiliselerine, çömlek atölyelerine, Ürgüp Vadisi’ndeki eşsiz Peribacaları’na, asmalara ve ünlğ balon turlarına ev sahipliği yapar.

Kapadokya turumuz 2 gece – 3 gün, 3 gece – 4 gün veya 4 gece – 5 gün olarak düzenlenebilir. Turumuz Mevlevi Dervişler’e ev sahipliği yapan Konya’ya ziyaret, Selçuklu Kervansarayı ve büyülü Kapadokya ziyaretinden oluşur. Talep olması halinde konaklama için mağara evler sunulabilmektedir. (Öğle yemekleri, rehberlik, klimalı otobüsle seyahat ve giriş bileti ücrete dahildir.)

Likya Macerası (7 gün)

Antik Likya bölgesinde muhteşem aktivitelerle bezenmiş eşsiz bir tur! Turumuz minimum 4 maksimum 12 kişi ile düzenlenir, ve Dalaman veya Antalya Havalimanı transferlerini de kapsayan Kalkan konaklamalı bir turdur.

Tur Detayları: Kalkan’daki otele transferiniz ve akşam kısa bir bilgilendirme buluşması.

1. gün – Jip Safari ve Saklıkent Kanyonu’nda yürüyüş.

2. gün – Saklıkent nehrinde kano turu

3. gün – Sinekçi gözlem evinden Sütleğen köyüne kır yürüyüşü

4. gün – Kekova batık şehrinde kano turu

5. gün – Patara antik kentini ziyaret ve at biniciliği

6. gün – Boş gün veya dalış, su sporları düzenlenebilir.

Öğle yemekleri, rehberlik, klimalı otobus ile seyahat, giriş bileti ücrete dahildir.